Back

meie lugu

Videokoolituste veebikeskkonna loomise idee tekkis juba aastaid tagasi, oleme kogunud selle jaoks kogemusi ja materjale. Veebruaris 2020, kui koroonaviruse tõsidus selgeks sai, viisime idee lõplikult ellu.

KES ME OLEME

Lehe koolitus.masintikkimine.ee eestvedaja olen mina – Marge Haug (fotol vasakpoolne). Olen peaaegu kogu oma tööelu töötanud õpetajana-koolitajana: gümnaasiumis matemaatika- ja arvutiõpetajana ning viimased aastad koolitajana oma ettevõttes. Aga ma ei tee seda üksi, ikka koos meeskonnaga.

Minu meeskonna liikmeteks on mitmed koolitusfirmas Embroidery File OÜ õppinud õpilased ja tööpraktikal osalejad. Tänu kõigile neile on valminud videokoolituste kogu, mida jõudumööda täiendame. Tööpraktikale pääseb meie juurde ainult Eesti Töötukassa abil.

MIS ME TEEME

Meie videokoolitused on orienteeritud õmblus- ja tikkimismasinate kasutamisele, mida müüme masintikkimine.ee lehel. Neile, kes tellivad meilt õmblus- või tikkimismasina koos koolitusega, on ligipääs vastava masina videokoolitustele.

Videokoolitused on järelvaadatavad.

Kui viirusest tingitud olukord leebub, jätkame endiselt ka töötubade korraldamisega mitmetes Eesti paikades: Tallinnas, Tartus, Paikusel, Raplas, Noarootsis, Paides, Keilas, Jõhvis. Meid saab ka kutsuda koolitust läbi viima oma poolt pakutud asukohta.